Kontakt

Upite i predloge pošaljite na: info@journal.rs

Marketing i prodaja:

Kristina Mišlov
kristina@journal.rs

Milica Đokić
milica@journal.rs

Ivana Štajdohar
ivana.stajdohar@journal.rs

Redakcija:

Glavna urednica:

Tamara Bogunović
tamara@journal.rs

Izvršna urednica: 

Marija Jovanović
marija.jovanovic@journal.rs

Urednica mode i lepote:

Vanja Pantin
vanja@journal.rs

Novinari:

Isidora Mitri
isidora@journal.rs

Aleksandra Kundačina
aleksandra@journal.rs

Andrea Knežević
andrea.knezevic@journal.rs

Ema Krsmanović
ema@journal.rs

Milena Gajić
milena@journal.rs

Vanja Brašanac
vanja.brasanac@journal.rs

Marija Ratković
marija@journal.rs

Nikola Krstić
nikola@journal.rs

Saradnici: Jelena Čejović Vukčević, Jasmina Šupeljak, Ivan Radojča, Neda Derušek

Fotograf: Ljubo Aščerić @ljubo.asceric

Osnivačica i generalna direktorka:

Iva Radić
iva@journal.hr

JOURNAL D.O.O.
Tadije Sondermajera 3
Beograd

Zatvori